Niezmiernie nam mio poinformować, że pierwszy produkt glutenowy (całkowicie bezpieczny dla celiaków - jeśli nie będą go używać) na którym pracowaliśmy w ostatnich miesiącach...

JEST JUŻ DOSTĘPNY

GLUTENNICZKA

Jeśli jesteś fanem smaku i konsystencji potraw zawierających gluten, ale jednocześnie chcesz ograniczyć jego ilość w diecie, glutenniczka® może być rozwiązaniem dla Ciebie.
Glutenniczka® to specjalny pojemnik, w którym możesz przechowywać gluten pszenny w stanie sypkim, podobnie jak sól czy pieprz. Dzięki temu, masz możliwość dodawania glutenu do swoich ulubionych dań bezglutenowych bez konieczności wstawiania kromki chleba lub innych produktów zawierających gluten.

Korzyści z korzystania z “glutenniczki” to przede wszystkim możliwość kontroli ilości dodawanego glutenu oraz większa wygoda w jego dodawaniu. Dzięki naszemu produktowi możesz w prosty sposób doprawić swoje potrawy, jednocześnie kontrolując ilość spożywanego glutenu.

-----------
Glutenniczka®, czyli pojemnik do przechowywania glutenu pszenicy, jest chroniony patentem (PL744354G1) przez restaurację PLACEK w Katowicach. Oznacza to, że tylko restauracja PLACEK ma prawo do produkcji i sprzedaży tego produktu.

Jeśli jesteś zainteresowany/a skorzystaniem z "glutenniczki" w swoim lokalu, możesz skontaktować się z restauracją PLACEK, aby dowiedzieć się więcej na temat produktu oraz jego dostępności.

Należy jednak pamiętać, że dodawanie glutenu do dań bezglutenowych może być niepotrzebne lub niewskazane dla osób, które na co dzień stosują dietę bezglutenową z powodu alergii lub nietolerancji glutenu.